Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43335
Stary 07.02.2011, 12:45
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Ja nierozumiem tej naszej polityki Bałkańskiej ;/ Nie rozumiem i nie chce zrozumieć, dam tylko przykład, że najlepsze transfery były gdy ściągaliśmy zawodników z ligi włoskiej,hiszpańskiej... z II ligi oczywiście jak Alvarez, Cantoro, czy Kalu Uche, który nie łapał się w Espanyolu. Potrzeba nam takich transferów, gdzie 19-20 latek nie łapie się np. w Espanyolu, Sportingu Lizbona i ma szansę na rozwój/występ chociażby w młodzieżowej rep. kraju. Jak Uche czy Mijailovic dla Nigeri, Serbi. Niestety jakieś Estończyki, które puszczają tyle bramek, czy Mołdowianie, co puszczają takie bramy jak w ostatnim meczu POL-MOL to jest żenada ...
Już wolałbym Kurto na bramce dać, może dostalibyśmy pare meczy w lidze, ale przynajmniej za pare lat zwróciłoby się to i to kilkukrotnie. Fabianski w Legi też nie był jakimś super bramkarzem, puszczał też szmaty .
Tylko ten Estończyk przez dwa ostatnie sezony był podstawowym zawodnikiem średniego kluby rosyjskiej ekstraklasy, ba nawet w 2009 roku wybrali go tam najlepszym piłkarzem. Przy nim Kurto czy Milan na pewno się sporo nauczą. Jak będą lepsi to go ze składu wygryzą i nie ważne czy teraz czy za rundę czy za dwie. Ważne że będzie to z korzyścią dla Wisły.
Odpowiedz cytując