pawelo84 napisał(a):

|
Słabe nie było, ale mało kto tam chciał grać. Akurat interesowałem się tą drużyną. Mieli świetnego Bracamonte, potem doszedł Lopez i tyle. Nie była to wcale jakaś rewelacyjna drużyna. W Pucharach też za wiele nie była w stanie zdziałać, chyba że dużym sukcesem było pokonanie Legii. Potem się zatrzymali na przeciętnej Kopenhadze, która była dużo słabsza niż teraz. Kasa tam zawsze była, tylko nie było klimatu dla piłki.
|
Może i nie było, ale pozycja była zawsze lepsza niż drużyny z tomska. Ale nie ma co. Jest nowy bramkarz, zobaczymy jak będzie. Ja liczę, że jakoś się to wszystko poskłada do kupy
