Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43293
Stary 07.02.2011, 09:32
Alov napisał(a):Wyświetl post
Hahaha wiedzialem ze nie pozyskamy zawodnika z ktoregos z krajow ktore juz sa reprezentowane w naszym klubie - musi byc z jakiegos nowego .
no wlasnie, czy nie uwazacie, ze brakuje nam kogos ze Skandynawii ? (pozycja niewazna)
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując