Wyświetl pojedynczy post
wojti11795
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17217
Stary 06.02.2011, 16:18
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Orientuje się ktoś czy padł pomysł aby nad wyjściem kierującym piłkarzy na murawę widniała tabliczka ze słynnymi słowami H. Reymana? Coś na wzór Anfield.
Musiały by być napisane przynajmniej w 11 językach więc może nie wystarczyć miejsca.
Odpowiedz cytując