Mario Nh napisał(a):

|
Orientuje się ktoś czy padł pomysł aby nad wyjściem kierującym piłkarzy na murawę widniała tabliczka ze słynnymi słowami H. Reymana? Coś na wzór Anfield.
|
Musiały by być napisane przynajmniej w 11 językach więc może nie wystarczyć miejsca.