Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#450
Stary 06.02.2011, 15:43
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Sory ale niektóre rzeczy trzeba nazywać po imieniu.Czy głupota to nie wiem ale na pewno gruba lekkomyślność.Rajdy a F1 to zupełnie inne sporty.Kubica jest zawodowym kierowcą F1 a nie rajdowym i powinien w jednym czasie uprawiać tylko jeden z tych sportów.
Zrozum że Robert nie trenował rajdów a trening to w rajdach podstawa by jeździć bezpiecznie.Uważasz że to ok jak ktoś raz na 2 miesiące bez przygotowania bierze udział w rajdach?
Jest kierowcą Formuły 1 i nie powinien ryzykować biorąc udział w rajdach samochodowych ale to młody człowiek, który realizował swoje pasje ścigając się w rajdach i jeżeli ktoś popełnił błąd to na pewno Lotus Renault, który nie zabronił mu tego w kontrakcie. Kubice jestem w stanie w pełni zrozumieć i usprawiedliwić.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując