Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#448
Stary 06.02.2011, 15:37
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Dobrze ale nikt nie mówi, że hobby musi być bezpieczne. Startuje w wyścigach samochodowych i doskonale wie jakie wiąże się z tym ryzyko. Gdyby nie zaawansowana technologia już kilka lat temu mógł podzielić los Senny w Kanadzie.
Sory ale niektóre rzeczy trzeba nazywać po imieniu.Czy głupota to nie wiem ale na pewno gruba lekkomyślność.Rajdy a F1 to zupełnie inne sporty.Kubica jest zawodowym kierowcą F1 a nie rajdowym i powinien w jednym czasie uprawiać tylko jeden z tych sportów.
Zrozum że Robert nie trenował rajdów a trening to w rajdach podstawa by jeździć bezpiecznie.Uważasz że to ok jak ktoś raz na 2 miesiące bez przygotowania bierze udział w rajdach?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując