WiślakMyślenice napisał(a):

Dzwoniłeś do nich? Może robią coś na liniach, żeby przystosować do większych szybkości?
Chociaż nie chce mnie się wierzyć, że to nie ich wina...
|
Nie no nie dzwoniłem, chyba to nic nie zmieni, odbierze jakaś paniusia co nic nie wie sensownego.
Chyba od komputera nie może być winy, że internet wolno chodzi, bo co ma jedno do drugiego? Nie znam się...
W każdym bądź razie dramat, filmik na youtube buforuje się z 15 min.
Reszta chodzi szybko strony, gg, mail wszystko ok ale ściąganie i buforowanie - dramat.
