Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43156
Stary 05.02.2011, 12:10
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Arka jest zainteresowana Dolha nie Wisła.Nasz kandydat pochodzi z innej czesci Swiata
a co. ich portugalski zbawca nie potrafi piłek łapać czy chce za dużo monet?

moze powróci temat pewnego Kostarykańskiego bramkarza,który nie jest podstawowym u siebie?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 05.02.2011 o godz. 12:16.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując