Wyświetl pojedynczy post
MateuszABG
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: odjeżdża pociąg do Krakowa?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17151
Stary 04.02.2011, 08:44
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się żeby o tym poinformowali. Że po prostu tymczasowo.
W ogóle powątpiewam, celowo tak zrobili już na amen, żeby pachniało europą. Co tam likwidować, 4 stanowiska? nic to nie zmieni. Nie miałoby to sensu zresztą, bo po co w takim bądz razie cała ta szopka, wielkie otwarcie, dziennikarze, zdjęcia itp?Druga nielogiczna rzecz to tak że ok: kończy się bum na KK , likwidujemy kilka stanowisk. Dajemu więcej miejsca dla muzeum i sklepu.
Znów potrzeba więcej miejsca na KK i co ? przemeblowujemy wszystko od nowa i tak co jakiś czas?
Zrobili tak jak to będzie wyglądać za rok,dwa i trzy lata. Przynajmniej ja nie widze przeciwskazan by moglo byc inaczej.



PS: Nie do tego dążyłem, tylko do tego żeby pokazać jaką wielkość ma sklepik przykładowo Legii. Zdaje sobie sprawę że tam wszystko od początku było przemyślane z głową i podeszli do tego profesjonalnie.
Chodziło tylko o porównanie ich sklepiku do wolnej przestrzeni która u nas została. I na przykładzie Legii widac że dużo jej nie pozostało.
I myślisz że klubowi chciało by się robić takie przemeblowania?
mlody_ale_wierny napisał(a):Wyświetl post
To są derby, mecz ważniejszy od wszystkich lig, eurolig i pucharów. Nieważne czy to piłka nożna, koszykówka, podwodne szachy czy k...a zapasy wielbłądów. Derby to derby. Dlatego obowiązek jest stawić się na tym meczu.
Odpowiedz cytując