Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
alberto
Senior Member
Od: 01.2011
Offline
#
43057
02.02.2011, 23:06
Oj tam, oj tam ja liczę na Meliksona, że będzie odkryciem ekstraklasy
alberto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alberto
Znajdź inne posty napisane przez alberto