|
Nie rozumiem dlaczego nie podali jednocześnie informacji na temat biletów/karnetów.
Jasno wynika, że na nową kartę karnetu przez net nie kupimy - czyli trzeba będzie pofatygować się 2 razy.
Czyli na obecną chwilę nowy system nie wprowadza dla karnetowca nic nowego.
Jeszcze jedna nurtująca mnie kwestia - fotka na karcie i sprawdzanie tychże przy wejściu. Chciałbym jednak mieć możliwość odstąpić komuś karnet gdy nie mogę sam iść. Na Arsenalu bodajże jest system, że możesz odstąpić karnet na dany mecz w zamian za przyszłe zniżki. Myślicie, że są w stanie nas pozytywnie zaskoczyć i wprowadzą coś w tym stylu?
the future's uncertain
and the end is always near
|