Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43055
Stary 02.02.2011, 22:31
przemo napisał(a):Wyświetl post

Filmiki podrzucone tu przez kogoś robią wrażenie ale aż jestem zdziwiony że nikt nie wypomniał że Maor gra tylko i wyłącznie prawą nogą

*niepotrzebne skreślić

Było już to wałkowane na forum i lepiej do tego nie wracajmy , bo znowu będzie 10 stron że Majki nie używa lewej nogi.


DO USUNIĘCIA*
Ostatnio edytowane przez Teqcontroller : 02.02.2011 o godz. 22:36.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując