Wyświetl pojedynczy post
Rocky55
Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5343
Stary 02.02.2011, 22:30
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
gram Kopenhagą 2gi sezon i ile razy prosze zarząd o klub filiarny to mam powtórkę z z rozrywki z 1szego sezonu do wyboru dostaje duńskie 2ligowce bug czy jak?
Tez wlasnie rozpoczynam 2gi sezon Kopenhaga i poprosilem o klub filialny wybralem ta druga opcje i dostalem jakas Hiroshime z Japoni xD
Odpowiedz cytując