JOSE 841 napisał(a):

gram Kopenhagą 2gi sezon i ile razy prosze zarząd o klub filiarny to mam powtórkę z z rozrywki z 1szego sezonu do wyboru dostaje duńskie 2ligowce bug czy jak ?
|
Tez wlasnie rozpoczynam 2gi sezon Kopenhaga i poprosilem o klub filialny wybralem ta druga opcje i dostalem jakas Hiroshime z Japoni xD