Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
pawulon-82
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 02.02.2011, 19:46
Szofer napisał(a):Wyświetl post
pytanie zasadnicze...przed rundą zimową była wiadomość że Ci którzy zakupują na nią karnet będą mieli pierwszeństwo przy zakupie karnetu na rundę wiosenna... jak oni teraz planują to zorganizować skoro maja być nowe karty a na nich przecież nie będzie informacji że ktoś miał karnet na rundę wcześniejszą...trzeba będzie przyjść ze starą kartą/karnetem?
a teraz wszyscy ruszają z tego samego poziomu.każdy trochę postoi.
Odpowiedz cytując