Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42996
Stary 02.02.2011, 18:15
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post

@wes
Tak jak przesadzales z rozpacza po Brozkach tak teraz chyba dla rownowagi przeginasz w druga strone, opanowania i dystansu do pewnych spraw.
Przede wszystkim pisałem o Pawłe, rozpacz to chyba mało właściwie słowo bo prostu odpisywałem wszystkim zwolennikom transferu, którzy twierdzili "Brożek i tak w pucharach nic nie grał itp". Przeszłość pokazywała, że klub nie robił konkretnych transferu nawet po ewidentnym osłabieniu się stąd moje nie zadowolenie. Co do Genkowa to to według mnie nie jest to zawodnik klasy Pawła jednak uważam że on tu spokojnie sobie postrzela, po takim podaniu jakie ma Melikson nawet ja bym trafiał.

Wspominany tutaj Kuba Błaszczykowski nie posiada nawet 1/3 umiejętności, które ma Melikson.
Odpowiedz cytując