Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2269
Stary 02.02.2011, 16:32
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Całe szczęście, że po stracie Pączka ktos inny będzie bronił naszych interesów w Legii. Jak sie tam utrzyma dłużej i razem z Trzeciakiem będą prowadzić dalej taka owocną politykę transferową, to gotów jestem nawet go polubić.
Trzeciaka juz nie ma.

Beret bedzie musial pracowac za dwoch.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując