Gwiaździsty napisał(a):

|
Całe szczęście, że po stracie Pączka ktos inny będzie bronił naszych interesów w Legii. Jak sie tam utrzyma dłużej i razem z Trzeciakiem będą prowadzić dalej taka owocną politykę transferową, to gotów jestem nawet go polubić.
|
Trzeciaka juz nie ma.
Beret bedzie musial pracowac za dwoch.
