Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
Od: 08.2006
Offline
#
42988
02.02.2011, 16:04
O umiejętnościach zawodników albo ich braku
wyrobimy sobie opinie po kilku meczach na razie wszyscy wyglądają nieźle więc może być dobrze, jednak dodam ,że Rios też był wychwalany pod niebiosa na razie jest tak sobie choć ja jeszcze w niego wierze
wojteqs80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteqs80
Znajdź inne posty napisane przez wojteqs80