Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
5335
02.02.2011, 13:01
Dobry treing do FM'a. Moze sie komus przyda.
http://www.filesonic.com/file/734955...ncamp_2011.rar
Bronex
napisał(a):
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
albert02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do albert02
Znajdź inne posty napisane przez albert02