Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42922
Stary 01.02.2011, 17:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
"Klub Kokosa". Zobaczymy, czy Wojtuś ma choć trochę honoru.
No niby tak, pytanie tylko czy to nie nadszarpnie wizerunku klubu? Wiesz, dostanie piłkarz oferte i powie "no tak, niby dają 5 lat ale jak mi przestanie iść to będą robić wszystko żebym rozwiązał kontrakt".

Chociaż z drugiej strony osoby pewne siebie i nastawione na sukces nie myślą w tych kategoriach bo nie dopuszczają do siebie myśli że mogą nie dawać rady.

John1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla Ciebie to SF to gratuluję Aha zapomniałem jest Łobo
Poczytaj regulamin to zobaczysz czy aby nie jest o jednak SF.

PS. Dodam jeszcze, że możliwe że nawet wypłacenie CAŁEJ kasy z kontraktu Łobodzińskiemu może nie załatwić sprawy bo jeżeli np. w umowie jest napisane że Wisła ze swojej strony musi udostępniać swoje ośrodki treningowe (oraz możliwość uczestnieczenia w zajęciach z trenerami) żeby Łobo mógł trenować to jeżeli nie będzie chciał to nie zrezygnuje z tego i sobie będzie z nami dalej trenował. Wiem, że to lekka abstrakcja, ale jest i taka możliwość.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 01.02.2011 o godz. 17:38.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując