Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42890
Stary 01.02.2011, 14:40
Ciekaw jestem czy na kolejnym obozie mozemy sie spodziewac na testach jakichs wynalazkow z Brazylii czy Afryki. Mozna by wsumie wziasc jakiegos obiecujacego napastnika.
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
Odpowiedz cytując