@Drozd - pochówek na Wawelu osobom wybitnym należy się za efekt życia, a nie za sposób śmierci. Czy Kaczyński był wybitnym polskim politykiem? Nie. Był dobrym politykiem, któremu jednak daleko było do męża stanu. A zginął stricte przez komunistów i zdrajców okrągłego stołu - jakby wybory prezydenckie były w przyszłym roku to może nic by się nie stało. Ale niestety powyżsi stworzyli konstytucję taką jaką mamy i wypadły w tym roku. Damn.
wislak68 napisał(a):

Małe co nieco a'propo demokracji lokalnej w stylu PO. Jest o wykorzystywaniu: haków, prokuratury, policji, straszeniu i łamaniu. Sprawa dotyczy Warszwy a dokładnie jej dzielnicy Pragi-Północ (a więc być może odnieść będzie się chciał kolega emjot10).
http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/...ukasza-M-.html
|
oj tam, dla mnie najciekawszy jest fragment, o tym że szantażował chłopaka, ale wszystko powinno być ok. bo ma 16 lat i w sumie to mu głupio że go szantażował. A 3 000 zdjęć do których się przyznał a potem wycofał? Same się zapisały. To z kolei wina Windowsa najprawdopodobniej. Jakby to wyszło, a on dalej byłby w PO, to podniósłby się krzyk, że PO to partia pedofilów, zboczeńców i innych cudaków. Wyszło teraz, okazuje się, że to szantaż PO, blamaż państwa i spisek prokuratury. Coraz lepiej tu się dzieje. Gdzie nie spojrzeć tam można się o coś przyczepić
