Proud napisał(a):

|
Bo chyba gry Kosy nie pamiętasz.
|
Kosowski ostatnio grał u nas w rundzie jesiennej 07/08 i spisywal sie dobrze. Minęły trzy lata
Żurawski w rundzie jesiennej 07/08 grał w Celticu Glasgow. Równiez minęły trzy lata.
Jesteś usatysfakcjonowany tym co pokazuje Zurawski?
A ty pamiętasz gre np Dzidka Kapki?