Wyświetl pojedynczy post
Svartis
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5206
Stary 31.01.2011, 22:25
Proud napisał(a):Wyświetl post
Bo chyba gry Kosy nie pamiętasz.
Kosowski ostatnio grał u nas w rundzie jesiennej 07/08 i spisywal sie dobrze. Minęły trzy lata
Żurawski w rundzie jesiennej 07/08 grał w Celticu Glasgow. Równiez minęły trzy lata.
Jesteś usatysfakcjonowany tym co pokazuje Zurawski?

A ty pamiętasz gre np Dzidka Kapki?
Wisła Kraków S.A.
Odpowiedz cytując