Proud napisał(a):

Od kiedy jesteś kibicem Wisły?
Bo chyba gry Kosy nie pamiętasz.
|
Ja pamiętam cudowną grę Żurawskiego sprzed paru lat, kiedy sam wygrywał mecze. I jakoś teraz nie pokazuje tego co kiedyś.
Jak już mówiłem Kosowski przydałby się w Wiśle tylko mentalnie, bo to zawodnik, który zawsze miał dużo do powiedzenia w szatni.