Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5204
Stary 31.01.2011, 22:14
Proud napisał(a):Wyświetl post
Od kiedy jesteś kibicem Wisły?

Bo chyba gry Kosy nie pamiętasz.
Ja pamiętam cudowną grę Żurawskiego sprzed paru lat, kiedy sam wygrywał mecze. I jakoś teraz nie pokazuje tego co kiedyś.
Jak już mówiłem Kosowski przydałby się w Wiśle tylko mentalnie, bo to zawodnik, który zawsze miał dużo do powiedzenia w szatni.
Odpowiedz cytując