Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11560
Stary 31.01.2011, 20:46
Małe co nieco a'propo demokracji lokalnej w stylu PO. Jest o wykorzystywaniu: haków, prokuratury, policji, straszeniu i łamaniu. Sprawa dotyczy Warszwy a dokładnie jej dzielnicy Pragi-Północ (a więc być może odnieść będzie się chciał kolega emjot10).
http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/...ukasza-M-.html

Dla zachęty najciekawszy fragment:
"Nie wiem. Wydawało mi się, że nie. Ale wystraszyłem się, bo właśnie na dzień głosowania dostałem wezwanie do prokuratury. Byłem tam kilka godzin przed sesją. Usłyszałem, że zawieszone w lutym 2010 r. postępowanie w mojej sprawie zostało właśnie odwieszone, choć przez rok była cisza. Dwa dni później prokurator zasugerował mi, że powinienem złożyć mandat radnego. Bo jeśli tego nie zrobię do 30 grudnia, wyśle do prezydent Warszawy pismo informujące o akcie oskarżenia wobec mnie. To nie było zgodne z przepisami. Takie pismo, jak mówili mi prawnicy, wysyła się tylko do pracodawców oskarżonej osoby, a prezydent nie jest przecież moim pracodawcą."