mitmichael napisał(a):

Jak sie ma wiecej gwiazd w zespole to rozumiem ale ile tych gwiazd jest w Wisle?
No rzeczywiscie Lobodzinski to gwiazda jak sie patrzy
|
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Myślałem że to logiczne że fragment o Łobodzińskim odnosi się do tego że oddajemy lepszych graczy a Jirsak z Łobo nie odchodzą. Dlatego tłumacze że ich pozostanie nie jest wynikiem widzi mi się prezesów tylko pochodną braku chętnych.
Myśle że pozycje takiego Brożka w Wiśle można porównać do pozycji jaką miał Bent w Sunderlandzie. Z jednym zastrzeżeniem, Bent chyba mimo wszystko był tam większą gwiazdą.
Ale ty dalej żyj w świecie Football Managera gdzie naciśnięcie opcji "nie" zamyka sprawę, a wystawienie na listę transferową skutkuje listą chętnych do zakupu.
PS. Chyba ze chciałbyś standardy rodem z Kałuży i zastraszanie piłkarzy, które ma skutkować "porozumieniem" i zrzeknięciem się pieniędzy. (podpowiedź: to jeszcze odnośnie Jirsaka, Łobo i innych do pozbycia się)