19sebawro06 napisał(a):

|
przed chwilą na Orange sport info było info że Melikson podpisał właśnie kontrakt z Wisłą na okres 4,5 roku
|
Dokładnie

ciekawe czy oficjalna dziś potwierdzi!
bonawentura napisał(a):

|
Wiecie, na OSI pisali już że Youssuf Kone podpisał kontrakt z Wisłą, więc nie byłbym hurraoptymistą.
|
No wiem wiem, więc pewnie jak oficjalna dziś nie potwierdzi to ktoś z OSI z dupy sobie newsa napisał