19sebawro06 napisał(a):

|
przed chwilą na Orange sport info było info że Melikson podpisał właśnie kontrakt z Wisłą na okres 4,5 roku
|
Niech jeszcze potwierdzi to oficjalna i mozemy sie pozbyc Łobodzinskiego - tylko czy Maaskant w ogole taka mozliwosc przyjmuje do wiadomosci.