Temat
:
Copa del Sol 2011
Wyświetl pojedynczy post
LeQ
Member
Od: 05.2009
Offline
#
383
30.01.2011, 19:49
Ravers
napisał(a):
Nasza gra w ataku nie wygląda źle, ale coś czuje że dostaniemy piątkę od Vaalerengi
Grunt to wiara ...
LeQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LeQ
Znajdź inne posty napisane przez LeQ