Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42543
Stary 30.01.2011, 12:22
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Uran235, z większością tego co napisałeś się zgadzam. Dla mnie to okienko będzie można uznać za udane jeśli uda się pozyskać Meliksona, bramkarza i LEWEGO OBROŃCĘ. Napastnik też by się nam przydał, ale czuję, że w tym okienku już drugiego nam Stan nie sprowadzi.
A może prawego obrońcę? Bo Branco ma za swoją docelową pozycję lewego obrońcę.
Odpowiedz cytując