Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42529
Stary 30.01.2011, 09:51
Uran235, z większością tego co napisałeś się zgadzam. Dla mnie to okienko będzie można uznać za udane jeśli uda się pozyskać Meliksona, bramkarza i LEWEGO OBROŃCĘ. Napastnik też by się nam przydał, ale czuję, że w tym okienku już drugiego nam Stan nie sprowadzi.
Odpowiedz cytując