|
Uran235, z większością tego co napisałeś się zgadzam. Dla mnie to okienko będzie można uznać za udane jeśli uda się pozyskać Meliksona, bramkarza i LEWEGO OBROŃCĘ. Napastnik też by się nam przydał, ale czuję, że w tym okienku już drugiego nam Stan nie sprowadzi.
|