Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3505
Stary 29.01.2011, 13:54
MCX napisał(a):Wyświetl post
Jaliens i Sivakov już trenują.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...iejetnosciami/

„Cieszę się, że dotarli do nas ci piłkarze, to dobrzy zawodnicy z wysokimi umiejętnościami” – powiedział tuż po porannym treningu trener Wisły Kraków – Robert Maaskant.

Będzie gdzieś w internecie transmisja z jutrzejszego sparingu?
Ciekawe czy juz jutro dostana szanse zagrac. Ja rozumiem musza sie zgrac - ale po to sa treningi. Jezeli chodzi o mecz to bedzie na Orange Sport Info jutro od 19:00
Odpowiedz cytując