Jaliens i Sivakov już trenują.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...iejetnosciami/
„Cieszę się, że dotarli do nas ci piłkarze, to dobrzy zawodnicy z wysokimi umiejętnościami” – powiedział tuż po porannym treningu trener Wisły Kraków – Robert Maaskant.
Będzie gdzieś w internecie transmisja z jutrzejszego sparingu?