Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5180
Stary 29.01.2011, 10:31
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Rozmowa z Pawłem Brożkiem http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4
Przynajmniej wiadomo, ze z Arkiem jest wszystko OK i bedzie mogł zagrac w kolejnym meczu. Za duzo juz miał tych przerw w grze.
Odpowiedz cytując