laurence napisał(a):

Wczoraj odwiedziłem kumpla który przerobił(wgrał softa) PS3 i teraz mam straszny mętlik w głowie czy też przerobić swoją czarnulkę czy nie. Poczekam jeszcze z miesiąc na rozwój wydarzeń co na to Sony.
Wy swoje przerabiacie?
|
Jak niestraszny Ci ban ID konsoli to przerabiaj.