emjot napisał(a):

mocne to są twoje teksty
"morderca z AK"
Jezu ty z NKWD jesteś czy z UB?
zastanówta się ludzie co piszecie....
|
przeczytaj a później sam oceń
prawdę trzeba nazywać po imieniu a nie być zaślepionym przynależnością do"właściwej strony"
pozdrawiam