Wyświetl pojedynczy post
gentile
Banita
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42314
Stary 28.01.2011, 20:24
Ja jednak byłbym za tym aby Riosa wykupić za te ponad milion Euro. Pamiętam o takiej sondzie gdzie wypowiadaliśmy się o przydatności zawodników pozyskanych w poprzednim okienku. Pamiętam, że większość z nas bardzo pozytywnie wypowiadała się o tym napastniku a przecież większość z nas nie może się mylić !
Odpowiedz cytując