Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42308
Stary 28.01.2011, 20:12
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
nie zgodzę się z Tobą... my potrzebujemy jeszcze jednego napastnika, a to z prostej przyczyny... po sezonie odejdzie zapewne Rios, bo wątpię żeby go wykupili (ogromna suma odstępnego), zapewne odejdzie także Żurawski bo nic nie wznosi do drużyny (no chyba, że wystrzeli z formą w rundzie wiosennej, ale wątpię), obaj nie nadają się do gry na szpicy, cały czas kontuzjowany jest Boguski, który jak wiadomo także nie nadaje się do gry na szpicy... jak Genkov nie daj Boże odpadnie z powodu urazu, to mamy problem. Mam nadzieję, że klub myśli długofalowo, a nie o tym żeby tylko doczłapać się do końca sezonu... reasumując potrzebujmy jeszcze jednego napastnika, jak ryba wody.
Tak, tylko że zapewne Valckx z Maaskantem wywalczyli sobie jakis ściśle okreslony budżet transferowy oraz budżet płacowy na to okienko, które ich w jakiś sposób ogranicza, więc pomimo tego, że zapewne zdają sobie sprawę jak się przedstawia sytuacja kontraktowa niektórych zawodników to konkretne działania z tym związane odkładają raczej na lato. Póki co mamy Genkowa oraz Riosa z Żurawskim na zmiany (ewentualnie Boguski jeszcze), przy obecnej taktyce powinno to wystarczyć.
Podobna może być sytuacja z bocznymi obrońcami, widocznie uznali że napastnik za Brożka, wzmocnienie środka pola (bo z tym wbrew pozorom to jest straszna lipa, nie licząc defensywnych) czy bramkarz da nam więcej niż wzmocnienie boków obrony. Paljic mimo wszystko dawał radę na jesieni, na zmianę po obu stronach jest Branco, a w przypadku plagi kontuzji to coś mi się wydaje że Jaliens może grać na bokach również.
Weźcie też pod uwagę, że słabsze boki obrony nie spowodują od razu, że nie będziemy w stanie osiągać dobrych wyników. Jeśli ofensywa będzie robić swoje, środek obrony naprawiał niektóre błędy bocznych, a bramkarz bronił to co powinien to do końca sezonu powinno być dobrze.
A w nastepnym okienku, gdy paru zawodników odejdzie a Cupiał zobaczy że Holendrzy jednak konkretnych zawodników sprowadzają to znowu da zielone światło dla paru ciekawych transferów na bocznych obrońców, napastnika czy jakiegos dodatkowego skrzydłowego.
Na razie poczekajmy, Stan póki co pokazuje że ma pojęcie o swojej robocie i robi to co mówi.
Ostatnio edytowane przez martonas : 28.01.2011 o godz. 20:14.
Odpowiedz cytując