Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42251
Stary 28.01.2011, 18:07
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, bramkarz bez refleksu. Pawełek jaki był taki był, ale w podobnych przypadkach wyciągał się jak struna i często gęsto bronił Wisłę przed utratą bramki.

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...uje_Wisle.html
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...rata_gola.html
I tak samo dobrym refleksem pokazal sie broniac strzal z glowki po roznym... Mimo ze pare razy zagrali mu na mine, spokojnie operowal pilka przy przeciwniku (moze czasem, az za bardzo, ale bledu nie popelnil). A do tego jak sam powiedzial, to byl 1szy jego mecz od dluzszego czasu...
Odpowiedz cytując