Lysy napisał(a):

I tak samo dobrym refleksem pokazal sie broniac strzal z glowki po roznym... Mimo ze pare razy zagrali mu na mine, spokojnie operowal pilka przy przeciwniku (moze czasem, az za bardzo, ale bledu nie popelnil). A do tego jak sam powiedzial, to byl 1szy jego mecz od dluzszego czasu...