vote-for-mikey napisał(a):

|
Pokazał to, co widziałem we wcześniejszych meczach - jak mu się wydaje, że nie ma szans, to nie próbuje łapać piłki, tylko odprowadza ją wzrokiem do siatki.
|
Dokładnie, bramkarz bez refleksu. Pawełek jaki był taki był, ale w podobnych przypadkach wyciągał się jak struna i często gęsto bronił Wisłę przed utratą bramki.
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...uje_Wisle.html
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...rata_gola.html