Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42182
Stary 28.01.2011, 16:31
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie wypożyczenie na pół roku, bez opcji wykupu, czy też pierwokupu to kompletny bezsens. Albo się buduje drużynę z przyszłością, albo się jej nie buduje.
Złota myśl bonawentury No to nie pozostaje nic innego jak zwinąć interes, no bo to przecież nie ma sensu

bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Bo wolałbym zobaczyć rzeczywistość, a nie połowy składu, której po sezonie może nie być. O ile rozumiem wypożyczenia Boukhariego czy Cikosa, o tyle tego wypożyczenia kompletnie nie rozumiem. Bo coraz więcej piłkarzy wypożyczonych to jeszcze większy problem na przyszłe okienko transferowe, przed ewentualnymi Pucharami. Patrząc na to, jak wolno przychodzi nam kontraktowanie nowych zawodników, to mam obawy co do przyszłego okienka. Wprawdzie nie liczę na wiele wzmocnień w przyszłym oknie, ale z pewnością na 2 transfery prócz tych co będą wykupieni(albo nie będą) można liczyć.
Słowo klucz; najpierw te puchary trzeba wywalczyć, a Sivakov właśnie ma w tym pomóc. Biorąc pod uwage fakt, że w Wiśle każda złotówka jest oglądana 10 razy, domyślam się ze grajek przychodzi na korzystnych warunkach finansowych. Jednym słowem trafiła się okazja, to skorzystaliśmy, nie widze w tym nic bezsensownego.

karas1983 napisał(a):Wyświetl post
wypożyczenie na PÓŁ ROKU (kilkanaście meczów) to fatalne rozwiązanie... Pierwszy raz słyszę o takim przypadku...
Chyba ACMilan nie tak dawno wypożyczyl Backhama na kilka msc. No ale gdzie tam Mianowi do Wisły Kraków...

karas1983 napisał(a):Wyświetl post
Jakie długofalowe korzyści osiągnie Wisła? Gość zagra kilka dobrych meczów, wypromuje się, dojdzie do licytacji i wezmie go inny klub. Rywalizacji też nie podniesie bo wszyscy wiedzą, że latem go już w Krakowie nie będzie i raczej innych zawodników Wisły to nie zmobilizuje. Sobola też nie zastąpi bo za pół roku pod Wawelem go już nie będzie. Sivakov będzie blokował miejsce w składzie Wilkowi. o ile będzie na tyle dobry by grać

Ktoś powie, że niczym nie ryzykujemy. Jak się nie sprawdzi to wróci do Włoch. Problem w tym, że jak się sprawdzi to też wróci do Włoch heh
Od długofalowych korzyści był Marcelo. Sivakov ma pomóc tu i teraz, no chyba że czegoś nie wiem, np tego że w cuglach zmierzamy po tytuł i spokojnie można się zając kompletowaniem składu na LM

Wilkowi nikt miejsca w składzie nie blokuje. Jesli Wilk będzie lepszy od swoich konkurentów to będzie grał w wyjściowej 11.
Ostatnio edytowane przez jasnyGwint : 28.01.2011 o godz. 16:34.
Odpowiedz cytując