bonawentura napisał(a):

|
Jak dla mnie wypożyczenie na pół roku, bez opcji wykupu, czy też pierwokupu to kompletny bezsens. Albo się buduje drużynę z przyszłością, albo się jej nie buduje. Bo wolałbym zobaczyć rzeczywistość, a nie połowy składu, której po sezonie może nie być. O ile rozumiem wypożyczenia Boukhariego czy Cikosa, o tyle tego wypożyczenia kompletnie nie rozumiem. Bo coraz więcej piłkarzy wypożyczonych to jeszcze większy problem na przyszłe okienko transferowe, przed ewentualnymi Pucharami. Patrząc na to, jak wolno przychodzi nam kontraktowanie nowych zawodników, to mam obawy co do przyszłego okienka. Wprawdzie nie liczę na wiele wzmocnień w przyszłym oknie, ale z pewnością na 2 transfery prócz tych co będą wykupieni(albo nie będą) można liczyć.
|
Mistrz ma być w tym roku a nie w przyszłości więc piłkarze też musza być na teraz. Budowanie będzie pewnie z roku na rok, byle nie sprowadzać szrotu. Samo to się przełoży na lepszą przyszłość dla klubu. Zresztą Valckx i Maaskant mają kontrakty na 2 lata i chcą jak najszybciej coś ugrać. O jakiej przyszłości oni mają myśleć, skoro po paru słabych meczach może ich nie być.\
A co będzie z Sivakovem za pół roku tego nikt z was nie wie więc narzekanie na te decyzje jest niezrozumiałe. Chyba, że macie pewne info, że ktoś go nam podkupi lub on się okaże za słaby
