Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42112
Stary 28.01.2011, 12:29
Kokos twierdzi że Wisła kontaktowała się z nim w sprawie transferu.
I tak mnie naszło: gdyby Stan ściągnął do Wisły Meliksona, Peskowicza i Kokoszkę to melibyśmy w Wiśle: Żyda, sprzedawczyka i zdrajcę. I to by dopiero było łamanie stereoptypów .
Całe szczęście że w Wiśle jest jeszcze Oberprezes.
Odpowiedz cytując