Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42110
Stary 28.01.2011, 12:21
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
A skad wiesz że Peskovic był u nas w ogóle na testach? Jaką masz pewność że to nie był wymysł mediów. Wg mnie to był tzw fakt medialny.
Pesković w wywiadach opisywał, że przeszedł w Wiśle testy i miał propozycje kontraktu, a klub tego nie zdementował. Ergo - wszystko się zgadza.

PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Co do rzekomych komplikacj przy transferze Maora to tak naprawdę wiadomo tylko tyle że są jakieś komplikacje. Jakie? Nie wiadomo. Pisał o tym Zbymak wczoraj na swoim forum i momentalnie podchwycił to portal sport.pl, od niego onet i się rozeszło.
Owszem, nie wiadomo ale info że jest z tym problem mamy od samego Stana Valxsa - więc jest to sygnał dość poważny.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując