PANDEM0NIUM napisał(a):

|
A skad wiesz że Peskovic był u nas w ogóle na testach? Jaką masz pewność że to nie był wymysł mediów. Wg mnie to był tzw fakt medialny. Co do rzekomych komplikacj przy transferze Maora to tak naprawdę wiadomo tylko tyle że są jakieś komplikacje. Jakie? Nie wiadomo. Pisał o tym Zbymak wczoraj na swoim forum i momentalnie podchwycił to portal sport.pl, od niego onet i się rozeszło.
|
A ze zbymak ma sprawdzalnosc swoich informacji nizsza niz Fakt, to wszyscy mu wierza
