Watts napisał(a):

|
Jestem z pokolenia które klasykę kina ogląda raczej garbiąc się przy komputerze, dlatego mam pytanie - czy są w Krakowie kina, które w miarę regularnie "serwują" starsze filmy, nawet te najbardziej znane? Dzięki z góry.
|
Naprawdę nie ma żadnego takiego? :(