Mar85 napisał(a):

|
No tak Genkova badamy 8 dni a Holendra 2? Bo co? Już dawno temu zastanowiłem się nad tym co pisze, pokazały to porażki w tym sezonie i zeszłym, zwłaszcza te pucharowe. Jakość transferów może i będzie wyższa ale potrzebny też jest czas na zgranie. Nikt mi nie powie że przyjdzie koleś 2 dni przed meczem i zacznie walić bramki, do nas tacy wirtuozi nigdy nie trafią. Największą problemem jest trzymanie Kowalskiego i Łobodzińskiego. Niech się Stan za nich weźmie...W lecie też przegrywaliśmy w sparingach, gra wyglądał podobnie i jak to się skończyło...nikt mi nie wciśnie kitu że z formą mają trafić w marcu bo takie gadki przy tych piłkarzach są nie na miejscu...
|
A nie przyszło Ci do głowy, że Jaliens ma w tak profesjonalnym klubie robione średnio co pół roku badania medyczne? Przypuszczam, że inny jest poziom podejścia do tego typu badań w Holandii, niż chociażby w Rosji, Izraelu. Poczekajmy. I bądźmy cierpliwi.
Mar85 napisał(a):

|
Dzisiejsza gra to jednym słowem dramat..
|
To chyba oglądaliśmy inne spotkania. Jak dla mnie ta gra wyglądała nie najgorzej.