Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 27.01.2011, 13:47
lukaszsz86 napisał(a):Wyświetl post
"Reprezentacja Armenii w 2016 roku awansowała do półfinału ME w składzie: Eduardo-Ricardinho-Hernani-Arboleda-Deleu-Marcos-Alex-Ogekuchwu-Olibebe-Manucharyan-Rios. To największy sukces ormiańskiej kadry w historii. Niestety reprezentacja Polski po raz kolejny nie zakwalifikowała się do ME zajmując w eliminacjach 5 miejsce w grupie za Holandią, Armenią, Gruzją i Kazachstanem".

Lepiej?
Ale najważniejsze że mieliśmy w składzie samych Polaków, gdy w każdej innej reprezentacji grało po kilku naturalizowanych piłkarzy.
Ale Ty nie rozumiesz, że nie mając wpływu na fakt robienia z reprezentacji bandy najemników z całego świata, mamy gdzieś jej grę i wyniki. Jeśli będzie w niej grał zlepek kupionych gdzieś zagranicznych kopaczy to dla wielu nie będzie to miało nic wspólnego z reprezentacją Polski. Tylko teamem występującym pod jej nazwą.
Już od pewnego czasu rzadko kiedy ogladam popisy tzw. reprezentacji. A jak będzie to klub Papuasów to nawet jakby zdobyli ME to miałbym to szczerze gdzieś i nie wiem czy ogladnąłbym jakiś mecz.


Cytat:
Holandia? - Edson Braafheid (przypadek może troszkę inny bo piłkarz urodzony w Surinamie, ale całe życie spędził w
Holandii)
Clarence Seedorf (ta sama historia)
A co do Surinamu to dawniej nazywała się Gujana Holenderska. Czyli chyba wszystko jasne ?
Odpowiedz cytując