Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
41919
27.01.2011, 12:22
jeżeli chodzi o Moreirę, to wyczytałem, że jest po operacjach obu kolan i to może być przyczyna dla której powypadał ze składu i nie gra. Tyle tylko, że skoro ma problemy z kolanami to jak chce u nas grać?
Jonasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jonasz
Znajdź inne posty napisane przez Jonasz