Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41919
Stary 27.01.2011, 12:22
jeżeli chodzi o Moreirę, to wyczytałem, że jest po operacjach obu kolan i to może być przyczyna dla której powypadał ze składu i nie gra. Tyle tylko, że skoro ma problemy z kolanami to jak chce u nas grać?
Odpowiedz cytując