ŁukaszTS napisał(a):

|
No tak po matce. Zagra dobrze 2 mecze i Smuda bedzie go chciał ;D
|
no raczej nie da sie bo gral raz w rerezentacji Izraela.
No i Smuda nie oglosil wczesniej ze go nie powola a on tylko takich powoluje
Peskovic: bardzo chcialem grac w Wisle
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html