Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41893
Stary 27.01.2011, 08:13
ŁukaszTS napisał(a):Wyświetl post
No tak po matce. Zagra dobrze 2 mecze i Smuda bedzie go chciał ;D
no raczej nie da sie bo gral raz w rerezentacji Izraela.
No i Smuda nie oglosil wczesniej ze go nie powola a on tylko takich powoluje

Peskovic: bardzo chcialem grac w Wisle
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując