wikink1 napisał(a):

|
Pisze na tym forum pierszy raz. sledze je od kilku lat .Kilka reflekcj .1 Najlepszym transferem zpewnoscja jest nowy derektor sportowy .i w nim cala nadzieja.2 Ci 4 kadydaci tez wyglondaja niezle. Moze jedynie ja mam takie odczucja ale Sziwakow przypomina sposobem gry Kamila i szczerze uwarzam ze to jest jego miejsce w WISLE JAKO PRAWY POMOCNIK. Melikson to technika i szybkosci na swietnym poziomie ,ale psychika sami zobaczycie ,albo bedzie gwiazda tej ligi ,albo ucieknie z WISLY ZOBACZYCIE.
|
Ehhh początki są zawsze trudne, te związane z ortografią również
