Wyświetl pojedynczy post
przemmach
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków Wola Duchacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41885
Stary 27.01.2011, 01:51
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Pisze na tym forum pierszy raz. sledze je od kilku lat .Kilka reflekcj .1 Najlepszym transferem zpewnoscja jest nowy derektor sportowy .i w nim cala nadzieja.2 Ci 4 kadydaci tez wyglondaja niezle. Moze jedynie ja mam takie odczucja ale Sziwakow przypomina sposobem gry Kamila i szczerze uwarzam ze to jest jego miejsce w WISLE JAKO PRAWY POMOCNIK. Melikson to technika i szybkosci na swietnym poziomie ,ale psychika sami zobaczycie ,albo bedzie gwiazda tej ligi ,albo ucieknie z WISLY ZOBACZYCIE.
Ehhh początki są zawsze trudne, te związane z ortografią również
Gdybym dostawał pieniądze za moją miłość do Wisły, byłbym milionerem
Odpowiedz cytując